Vylaďte svůj mozek,

překročte své limity!

Mozek je nástroj pro úspěšný život.

Cítíte se vyčerpaní, ve stresu?

Efektivní techniky práce se stresem zlepší kvalitu Vašeho života o 75%.

Trápí Vás nízké sebevědomí?

Vaše sebevědomí a produktivia vzroste, když odhodíte stres a soustředíte se na svůj cíl.

Paměť není co bývala? Učení Vám neleze do hlavy?

Správné paměťové techniky a cvičení Vás nasměrují ke snadnému učení.

Rychlá odpověď a výbavnost slov je pro Vás problém?

Řízeným soustředěním a odpočinkem budete pohotovější a začnete si to užívat.

Vědomosti jsou jako pod zámkem? Nemůžete si na ně vzpomenout?

Kreativita, uvolněnost a pozornost jsou pomocníky ke skvělé výbavnosti.

Myslíte na deset věcí najednou? Rychlá a efektivní práce Vám nejde?

Sebeovládání, reflexe a plánování Vám pomůže správně zacílit a neztratit směr.

Jste vyhořelí? Práce, koníčky a život už Vás netěší?

Vykročte s námi k radosti ze všedních dnů a načerpejte inspiraci jak na to.

Chcete rozvinout schopnosti Vašeho mozku?

Objevte svůj vnitřní potenciál a sílu Vašeho mozku.

Jak to změnit? Jak s mozkem pracovat?

Co mi pomůže, abych dosáhl takových výsledků?

Jedeme na automat v 95% a více!

Věřili byste, že v běžném životě reagujete více něž v 95% automaticky a rozumově jen v 1 - 5% případů? Víte, že za nás rozhodují strachy, předsudky a zkreslený pohled na situaci?

Automatické reakce lze přepsat

Co se do mozku zapíše, to tam zůstane a ovládá nás to. Chováme se automaticky podle toho, co nám řekli rodiče, učitelé, kamarádi. Skvělé ale je, že to lze přepsat a nastavit nový, pro nás lepší automat.

Mozek věří myšlenkám a to nám pomůže

Mozek věří tomu, na co myslíte a fyzicky na to reaguje. Při filmu se bojíme, křičíme, pláčeme. Když tuto vlastnost využijeme, dokážeme postupně změnit automat v hlavě a užívat si svět, být šťastnější, úspěšnější.

Jsme profesionálové, kteří pomáhají na cestě k radosti, spokojenosti a úspěchu v životě.

Ludmila Leinweberová

Odborný mentální specialista
Mozek a jeho rozvoj mě fascinuje! V praxi se mu věnuji již přes 20 let. Naučím Vás, jak vyzrát na stres, vybudovat špičkovou pozornost a vyvarovat se vyhoření. Ukáži Vám co je neuroterapie a jaký obrovský potenciál ukrývá pro náš život.

René Műller

Trenér paměti a kreativního myšlení
Přední specialista na práci s lidskou pamětí s téměř 20 letou praxí. Je trenérem paměti a držitelem certifikátu nejvyššího stupně ve svém oboru v ČR. Jeho kurzy prošly lidé téměř všech věkových kategorií a profesí.

Tomáš Vychodil

Manager, podnikatel, lektor, vizionář
Motivuje a aktivizuje pracovní týmy, top managery, školí a přednáší obchod, marketing, leadership a prezentační dovednosti. Má za sebou 20 let praxe v managementu a ve vlastním podnikání. Drží se hesla "Život mě baví".

Kurzy rozvoje mozkového potenciálu

Skupinový neurotrénink

Mentální trénink a neurotechnologie. Přínos i dlouhou dobu po skončení. Nastartuje pozornost, osvěžíte paměť, stres už nebude mít hlavní slovo. Najdeme nefunkční modely a vytvoříte si nové. Některé věci jsou opravdu snadné, když víte, jak na to. Pojďte to objevit.

 

Můj mozek a jeho potenciál

Jednodenní prožitkový kurz, objevíte, možnosti Vaší paměti jsou téměř neomezené. Odhalíte, jak jste na tom s pozorností a naleznete způsob, jak pozornost nastartovat. 

Můj mozek, jeho potenciál a rozběhnutí

Třídenní kurz prožitkový kurz, během kterého odhalíte pomocí našeho odzkoušeného systému výuky  schopnosti, o kterých jste ani nevěděli.  Naučíme Vás, jak tyto schopnosti výrazně posílit k jejich využití,  jak v profesním, tak i soukromém životě.

Mozkový tréning - paměť a stres

Třídenní kurz během kterého budete intenzivně trénovat schopnost ovládat stres, zaměřit svou pozornost, zlepšovat jednotlivé oblasti paměti. To vše podpořené ověřenými tréninkovými postupy. Je vhodné po kurzu s novými informacemi i nadále pracovat a posilovat tak své schopnosti.

Mozkový tréning - extrémní paměť

Třídenní intenzivní kurz zaměřený na extrémní paměťové techniky. Metody používané v kurzu jsou jedinečné. Vše je koncipované tak, aby metody užité v kurzu byly snadno přenositelné do běžného života.

Buď v pohodě - kurz práce se stresem

Pohoda, radost a pocit štěstí jsou pocity, které mnohým chybí. Stres se vžil do našich dnů mnohem více než jsme schopni zvládnout. Trápení v podobě špatného spánku, sníženého výkonu a nepohodě ve vztazích se dá řešit. Na cestě práce s mozkem jsem odhalila postupy, které Vám ráda předám. Jsou to cesty k vnitřní vyrovnanosti a pohodě. Celý kurz je sebezkušenostní. 

Reference

Co Vás zaujalo na setkání s mozkem

Jako dítě jsem nikde nevydržel a jako dospělý jsem stále chodil pozdě a byl všude a nikde. Můj vnitřní neklid mě zatěžoval a cítil jsem, jak mě to blokuje v práci i soukromém životě. Programy mne nastartovaly a já si uvědomil mnohem víc. O svém sebevědomí, pozitivním myšlení, denní práci na svém životě. Zavedl a změnil jsem mnoho a bez Vaší podpory bych to asi nedal. Přepadové sms zprávy mi mnoho daly. Teď mám život ve svých rukou. Jsem všude, kde chci být a jsem svým pánem. Děkuji.
OldřichObchodník
Vezla mě houkačka z práce s mozkou příhodou. Manželka mi řekla, že se to dalo čekat. Žil jsem život bez odpočinku a ve stresu. Tělo mi dali doktoři dohromady, začala rehabilitace, děs, ale mě nefungovala hlava! Můj zdoj příjmů! Radili mi, ať počkám tři, čtyři měsíce, že se to spraví. Ale co zakázky? Firma jednoho muže neklekne s tím, že nadiktovat dopis mi trvá hodinu než si vzpomenu. Hledal jsem a našel. Diagnostika jakou jsem nečekal a cílená práce na přístrojích, cvičení na doma a další doporučení. Výsledek předčil má očekávání. Fitko pro mozek mi rozhýbalo hlavu. Jsem už znovu ve formě a dokonce v lepší než předtím, nebyl jsem na to sám. Teď chci ještě doladit moje omezující dys z dětsví. Díky
MirekBankovní poradce
Nikdy mě nenapadlo, že stres není daný, ale že jej mohu ovlivnit a tedy i snížit. Od doby, kdy jsem se zapojila do tréninkového programu mnohem lépe spím a život se mi změnil téměř od základů. Tím, že se méně stresuji a lépe spím jsem zároveň výkonnější. Více práce, více pohody a v mém případě i více peněz. Jsem nadšená!
Martina NovákováFinanční poradce
Mozkové ŠOU, netušila jsem, co mě čeká 🙂 Slzela jsem smíchy a uvědomila si, jak chci vést svůj život - více pohody a radosti. Na semináři mi to nestačilo, tak jsem si přidala individuální diagnostiku a pár hodin tréninku k tomu. A výsledek? Více se směju a jsem šťastnější a díky tomu jsou klidnější moje děti. Zvládnutí stresu bylo pro mne klíčovou dovedností s přesahem do všech dalších oblastí života.
AndeaArchitekt