Active Brain

Buďte u toho s námi!

Přihlaste se na webinář zdarma

3 největší zabijáci paměti

a pozornosti 15. 3.

19:00–20:00 v uzavřené FB skupině

Těšíme se na Vás 
Lída a René

  • Pro podnikatele
    Potřebujete si více pamatovat? Poznámky zapisované narychlo během porady už nejsou to pravé? Je pro Vás obtížné vybavit si obsah nedávného telefonátu? Těmto tématům se budeme věnovat a předáme Vám funkční tipy, nejen jak lépe pracovat s pamětí a soustředěním.
  • Pro studenty
    Připadá Vám, že kostí v lidském těle je nepřeberně mnoho a Vaše hlava jen jedna? Jak dostat do hlavy rychle a efektivně velký objem informací? A jde to vůbec? Jde! A jak na to, se můžete dozvědět právě v této ochutnávce.
  • Pro všechny zájemce
    Trénovat hlavu a posilovat paměť je nutné a důležité v každém věku. Co pro sebe a svůj mozek můžeme udělat? Jak naši paměť ovlivňuje stres? Přijďte se dozvědět více.

Ochutnávka probíhá v rámci celosvětové akce „Týden uvědomění si mozku“ (Brain Awareness Week), pořádáné od roku 1996 organizací Dana Alliance for the Brain. Veřejnost má tak možnost seznámit se s nejnovějšími výsledky výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi. Jakožto člen společnosti ČSTPMJ a profesionální trenér se připojuji k této akci a pořádám ve spolupráci s firmou Active Brain 1,5 hodinové akce, kde seznamujeme veřejnost s možnostmi práce s mozkem a učením. – René Müller

Tato setkání jsou určena pro širokou veřejnost a jsou zdarma – koncept praktických přednášek Vám umožní nahlédnout pod pokličku a zjistit, že učení už nemusí být utrpením, ale radostí.

René Müller

Pamětí se zabývám 25 let, 20 let s ní učím pracovat druhé.

Jsem držitelem certifikátu III. (tj. nejvyššího stupně) trenéra paměti.

Nechte nám zde svůj e-mail, a my Vám dáme vědět.