Jak vybrat kvalitní omegu?

Omega 3 je často skloňovaná, že je základ pro naše zdraví. Na co se zaměřit u výběru? Co je důležité pro to, aby opravdu fungovala

V tomto videu si spolu s Ing. Michaelou Drábkovou, Ph.D. dozvíte se, jakých hodnot si všímat a co je důležité proto, aby jste uviděli výsledky brzy. 

Ludmila Leinweberová

Odborný mentální specialista
Lída je koučka, neuroterapeutka, trenérka kognitivních funkcí, speciální pedagožka. Mozek a jeho rozvoj ji fascinuje! V praxi se této podpoře se věnuje již více než 20 let. Naučím Vás, jak vyzrát na stres, vybudovat špičkovou pozornost a vyvarovat se vyhoření. Napsala jsem knihu Dyslektický mozek. Vede akreditované vzdělávání pedagogů. Jednoduchou a zábavnou cestu k zvládnutí stresu, vytvoření relaxačních návyků. Česká televize natočila časosběrný dokumet o trénování pozornosti.

Michaela Drábková

Míša je doktorkou potravinářské chemie a biotechnologie, je úspěšná podnikatelka, koučka a aktivní sportovkyně a v současné době se věnuje komplexní podpoře zdraví. Je také kouč pro komunikaci ze psy. Pomocí podpory sebevědomí, emocí, komunikace se člověk stává vyrovnanější, klidnější a zdravější. Tento hluboký prožitek ovlivňuje nejen kvalitu vlastního života, ale také napomáhá zlepšení vztahů ve všech rovinách včetně vztahu s čtyřnohým parťákem. Michaela je průvodkyní k zdravějšímu a lepšímu životu.

Chcete s námi sdílet své dojmy po webináři?

Zvolit vhodný postup pro Vaši konkrétní situaci a získat tipy jak dostat mozek do pohody šité přímo Vám na míru? 

Rády Vám poradíme osobně!