Reference

Povýšení mi přineslo víc stresu než radosti. Vést tým 200 lidí byl můj sen, ale změnil se v noční můru. Kolegyně, kterou nevybrali, mi dělala ze života peklo. Přestala jsem spát, hubnula jsem a neměla sílu a elán pečovat o děti. K Lídě jsem přišla s vyčerpáním a nechutí ke všemu. Napřed jsem si odhalila, co mě tak vyčerpává. Nebyla to jen práce. Za pomoci osy jsem zjistila, že 200 lidí je vlastně super výzva. Technikou tří jsem si vyřešila velkou část strachů, co jsem v sobě měla. V práci jsem si začala více věřit a povedlo se dovést tým k splnění úkolu. Doma se situace uklidnila, změnila jsem organizaci a hlavně jsem si uvědomila, že jsem opět šťastná.
Alice K.
14 pytlů bince z domácnosti po první konzultaci. Moje povolání je náročné. Kloubím dvě profese, pracuji převážně z domu a nějak jsem neměla sílu. Manželství na hraně krachu, puberta dcery a několik nevydařených zakázek. No, byla jsem na dně. Lídu mi doporučil kamarád, co se složil po rozvodu. Ta moje životní osa byl první balzám, následovaly další, ale ta prvotní dávka energie, co mě nastartovala, byla nezapomenutelná. Přišla jsem domů a vyhodila 14 pytlů bince. Udělalo se mi líp, další změny následovaly. Měla jsem k nim sílu. Co je zajímavé, že jsem s kouči už pracovala, ale až teď mi došlo, co potřebuji a kde tu sílu v sobě objevit. Liduška mi dobíjí baterky a je sluníčkem mnoha lidem kolem sebe. Je něco mezi koučem, laskavou mámou, kamarádkou, sestrou... děkuji. Tvoje lístečky mám nafocené do mobilu – a stále mi dávají sílu.
Anička z Prahy
Dys v dospělosti mě omezovalo. Do padesátky to šlo, ale stres a únava udělaly svoje a já všechny dokumenty četl několikrát. Pak jsem je nosil domů a manželka mi je načetla do mobilu, abych s nimi mohl pracovat. Nebylo to udržitelné, tak jsem si řekl, že zkusím něco dělat. Vyhledal jsem Vaše centrum. Překvapilo mne vstupní vyšetření, komplexnost a zábava. Dostal jsem mnoho inspirace, lépe spím, jsem výkonnější. Po asi 3 měsících se mi čte mnohem lépe. Osvojil jsem si mnohé techniky, vyzkoušel Vaše materiály a jsem spokojen. S manželkou jdeme na večeři místo předčítání. Dokonce jsem se zbavil vysokého tlaku! Ten byl určitě ze stresu, který jsem se naučil zvládat. Děkuji
Martin K.Odborný pracovník
Náš děda měl problém, celý život pracoval v armádě, byl aktivní. V poslední době jen seděl a hleděl z okna. Nic jej netěšilo, zapomínal a my si uvědomili, že ho v tom nechceme nechat. Napřed se zdráhal přijít, ale jednou šel. Byl nadšený a dokonce se rozpovídal, kde všude sloužil. Na další návštěvy se těšil. Dědeček trénoval a já jsem relaxovala s oxygenoterapií. Po pár setkáních chtěl dokonce oblek! Táta je zas generál, začal dávat dohromady své paměti, zapojil se do hlídání vnoučat. Opět má radost ze života, paměť se mu zlepšila a život ho baví.
Alena Navrátilovádcera
Když jsem přišla před rokem o miminko, svět se mi zhroutil. Práce mne netěšila, nové těhotenství nepřicházelo. Špatně jsem spala a v práci jsem měla problém vést porady a můj tým. Byla jsem vyčerpaná. Na radu kamaráda jsem Vás vyhledala a nelitovala. První se mi upravil spánek, dostala jsem chuť žít. Vaše podpora a zajímavé úkoly, které provázely setkání, byly skvělé. Moc jsem se těšila na další dopink. Nyní už zvládám život, změnila jsem práci a věnuji se svému koníčku. Manžel je spokojený spolu se mnou. Když by teď přišlo dítě, mělo by zcela jinou maminku, usměvavou a v pohodě! Děkuji
Iveta MaláCvičitelka
Cvičím několik let jógu a měl jsem problém meditovat. Zastavit proud myšlenek nešlo. Zkusil jsem kde co a nic. Hlavou mi šla práce, děti, manželka, a to mám spokojený život. Ten vnitřní neklid nešel zastavit. Po vstupním vyšetření jsem mnohé pochopil, uvědomil jsem si, že mám ADD a naučil se s ním pracovat. To byl můj problém, proto jsem stále ťukal tužkou, chodil sem tam, neměl klid. První změnu zaznamenala manželka – nevybuchnul jsem na děti na dlouhé trase v autě. Změn přibývalo, jsem už pánem své hlavy, vím jak na to a život mě baví. Teď učím relaxovat i své děti a máme spolu krásné chvíle.
TondaProgramátor
Znovu jsem se vdala, ale moje dospělé děti odmítly mého manžela. Zavřely v našem městě pobočku obchodu, který jsem vedla a vytopil mě soused. A bylo to, přestala jsem spát a stále se strachovala co udělat, jak žít a co dělat. Kamarádka mi koupila na kulatiny dárek - setkání s Lídou. Na obálce bylo na krásný start...Nevěděla jsem co čekat, ale Janě se život změnil. Mě se nastartoval. Změnil pohled na sebe samu a vlil elán do žil. Osu jsem si vystavila nad stůl a zadní stranu ofocenou doplňuji a hlavně si plním. Překvapilo mne, kolika způsoby mohu pracovat se strachem. Kartičku první pomoci jsem udělala i své mamince do nemocnice. Zažila jsem tolik krásného. Děkuji Ti Liduško, byla jsi tím pravým dárkem.
Hankavedoucí prodejny
Jako dítě jsem nikde nevydržel a jako dospělý jsem stále chodil pozdě a byl všude a nikde. Můj vnitřní neklid mě zatěžoval a cítil jsem, jak mě to blokuje v práci i soukromém životě. Programy mne nastartovaly a já si uvědomil mnohem víc. O svém sebevědomí, pozitivním myšlení, denní práci na svém životě. Zavedl a změnil jsem mnoho a bez Vaší podpory bych to asi nedal. Přepadové sms zprávy mi mnoho daly. Teď mám život ve svých rukou. Jsem všude, kde chci být a jsem svým pánem. Děkuji.
OldřichObchodník
Vezla mě houkačka z práce s mozkovou příhodou. Manželka mi řekla, že se to dalo čekat. Žil jsem život bez odpočinku a ve stresu. Tělo mi dali doktoři dohromady, začala rehabilitace, děs, ale mně nefungovala hlava! Můj zdroj příjmů! Radili mi, ať počkám tři, čtyři měsíce, že se to spraví. Ale co zakázky? Firma jednoho muže neklekne s tím, že nadiktovat dopis mi trvá hodinu, než si vzpomenu. Hledal jsem a našel. Diagnostika, jakou jsem nečekal, a cílená práce na přístrojích, cvičení na doma a další doporučení. Výsledek předčil má očekávání. Fitko pro mozek mi rozhýbalo hlavu. Jsem už znovu ve formě a dokonce v lepší než předtím, nebyl jsem na to sám. Teď chci ještě doladit moje omezující dys z dětství. Díky!
MirekBankovní poradce
Nikdy mě nenapadlo, že stres není daný, ale že jej mohu ovlivnit a tedy i snížit. Od doby, kdy jsem se zapojila do tréninkového programu, mnohem lépe spím a život se mi změnil téměř od základů. Tím, že se méně stresuji a lépe spím, jsem zároveň výkonnější. Více práce, více pohody a v mém případě i více peněz. Jsem nadšená!
Martina NovákováFinanční poradce
Mozkové ŠOU, netušila jsem, co mě čeká 🙂 Slzela jsem smíchy a uvědomila si, jak chci vést svůj život – více pohody a radosti. Na semináři mi to nestačilo, tak jsem si přidala individuální diagnostiku a pár hodin tréninku k tomu. A výsledek? Více se směju a jsem šťastnější a díky tomu jsou klidnější moje děti. Zvládnutí stresu bylo pro mne klíčovou dovedností s přesahem do všech dalších oblastí života.
AndreaArchitekt
Milada je laskavý a trpělivý pedagog. Díky mnoha letům praxe a své mimořádné schopnosti empatie dokáže navázat kontakt i s dítětem, které je předem rozhodnuto nespolupracovat. Procvičování „tvrdého“ zápěstí našeho prvňáka Adama probíhalo v naprosté pohodě, hravou formou. Moc nám pomohly i zapůjčené, Miladou vyrobené, pomůcky pro domácí nácvik. Po pravidelném procvičování ustoupily bolesti paže při déletrvajícím psaní a zlepšil se vzhled i sklon písma.
Mudr. Renata Koukalová
DCERA NEVYČNÍVÁ A JE „NORMÁLNÍ“ ŽÁKYNÍ. Dcera navštěvuje centrum již třetím rokem, vzhledem k tomu, že jí byly diagnostikovány významné poruchy soustředění a pozornosti. Po třech letech spolupráce s tímto centrem se její schopnost soustředit se a udržet pozornost zlepšila natolik, že přestala ve třídě „vyčnívat“ a stala se „normální“ žákyní. V centru navštěvuje nejen terapie Biofeedback ale také volnočasový kroužek a pravidelně se účastní i letních příměstských táborů. Pro mě, jako matku, je radost vidět ji pracovat s terapeutkami, které má nejen pro jejich laskavý přístup k dětem, nesmírně ráda. A to je podstatné. Pokroky jsou znatelné a dcera si veškerý čas v centru maximálně užívá.
Katka K.

Potkáme se spolu třeba na Facebooku? Klikněte a hned budete mít vše z první ruky.

Česká televize na našem pracovišti natáčela časosběrný dokument o účincích neurotréninku

Krátký dokument vyhrál na festivalu Academia film Olomouc cenu za nejlepší český populárně-vědecký dokument a ocenily ho i zahraniční kapacity v oblasti výzkumu mozku.

Vývoj nových metod se nezastavil.

Vytváříme specializované programy na trénink mozku.

Provádíme vlastní výzkum účinnosti terapií a vytváříme nové metody a metodiky pro práci s mozkem.