Omega-3 podrobně s kazuistikami

Kolik máme v těle Omega3 můžeme zjistit z jednoduchého testu.

Pokud má klient větší množství onemocnění dostat tělo do rovnováhy je dlouhodobý proces - správný poměr je 3:1 Omega 3

Omega-3 i děti jsou v nerovnováze

omega 3 dítě

Změny při užívání omega 3 není jen o pocitu, ale je to krevním testem potvrzená účinnost. Nikdy nevíme, jaké spektrum problémů nebo nemocí tělo začne uzdravovat a dávat do rovnováhy.

Omega 3 je často skloňovaná, že je základ pro naše zdraví. Na co se zaměřit u výběru? Co je důležité pro to, aby opravdu fungovala

V tomto videu si spolu s Ing. Michaelou Drábkovou, Ph.D. dozvíte se, jakých hodnot si všímat a co je důležité proto, aby jste uviděli výsledky brzy. 

Omega 3 je nezbytná pro zdraví

Omega-3 mastné kyseliny jsou klíčové pro udržení zdravé rovnováhy mnoha tělesných funkcí. Týká se to jak fyzického, tak duševního zdraví. Zde je pár důvodů, proč jsou omega-3 tak důležité pro udržení rovnováhy v těle:

1. Zdraví srdce a cév
Omega-3 kyseliny, zejména EPA a DHA, jsou známé svými kardioprotektivními účinky. Pomáhají regulovat hladinu cholesterolu, snižují triglyceridy a mohou pomoci snížit krevní tlak. To vše přispívá k prevenci srdečních onemocnění a podporuje celkové zdraví srdce a cévního systému.

2. Duševní zdraví
Existuje stále více důkazů, že omega-3 mastné kyseliny mohou hrát roli ve zlepšování nálady a snižování příznaků depresivních stavů. Pomáhají také regulovat neurotransmitery, jako je serotonin a dopamin, které ovlivňují náladu a chování. Tato regulace je důležitá pro udržení duševní rovnováhy a může pomoci při léčbě a prevenci depresí a úzkostných poruch.

3. Protizánětlivé účinky
Omega-3 kyseliny mají silné protizánětlivé vlastnosti, což je užitečné pro snižování rizika chronických zánětlivých onemocnění, jako je revmatoidní artritida, a může pomoci při léčbě autoimunitních stavů. Zánět hraje roli v mnoha onemocněních, a proto je jeho regulace klíčová pro udržení tělesné rovnováhy.

4. Podpora mozku a nervového systému
DHA je zásadní složkou mozkových a nervových buněk, podporuje zdraví mozku a je důležitá pro kognitivní funkce, jako jsou paměť a učení. Omega-3 také podporují zdraví nervového systému a mohou přispět k prevenci neurodegenerativních onemocnění, jako je Alzheimerova choroba.

5. Podpora během těhotenství a vývoje dětí
Omega-3 mastné kyseliny jsou kritické pro vývoj mozku a očí u plodu během těhotenství a v raném dětství. Adekvátní příjem omega-3 během těhotenství může přispět k lepšímu vývoji dítěte a má pozitivní vliv na zdraví matky.

Omega 3 pro zralý věk

Omega-3 mastné kyseliny hrají zásadní roli ve zdraví seniorů, zejména v prevenci několika klíčových zdravotních problémů, jako jsou demence, vysoký krevní tlak a cukrovka. Díky svým unikátním vlastnostem mohou tato živiny významně přispět ke zlepšení kvality života ve stáří.

Prevence demence
Omega-3 mastné kyseliny, zejména DHA, jsou zásadní pro udržení zdraví mozku. DHA je hlavní složkou mozkové tkáně a podporuje normální fungování neuronů. Vyšší příjem DHA byl spojen s nižším rizikem rozvoje Alzheimerovy choroby a dalších forem demence. Pravidelná konzumace zdrojů omega-3 může pomoci zpomalit kognitivní úpadek a zlepšit paměť a koncentraci u seniorů.

Vysoký krevní tlak
Omega-3 mastné kyseliny jsou známé svými kardioprotektivními účinky. EPA a DHA pomáhají snižovat úrovně triglyceridů v krvi, zlepšují elasticitu krevních cév a mohou mírnit záněty, což vše přispívá k regulaci krevního tlaku. Pro seniory, kterým hrozí nebo trpí hypertenzí, může být pravidelný příjem omega-3 účinnou strategií v prevenci a managementu vysokého krevního tlaku.

Cukrovka
Výzkumy naznačují, že omega-3 mastné kyseliny mohou přispět k lepší regulaci hladiny cukru v krvi a insulínové citlivosti. Pro seniory s diabetem nebo v riziku jeho rozvoje může být zvýšený příjem omega-3 z ryb nebo doplňků prospěšný. EPA a DHA zlepšují funkci buněčných membrán, což může pomoci buňkám efektivněji reagovat na inzulín.

Další výhody
Omega-3 mastné kyseliny mají i další pozitivní účinky, jako je podpora zdraví kloubů a snížení symptomů artritidy, což je u seniorů častý problém.

Díky protizánětlivým vlastnostem mohou omega-3 také přispět k lepší celkové pohodě a snížení bolesti.

Jak přínos vnímají naši klienti

Maminka dítěte

Zánět v oku 4 měsíční miminko

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zpětné vazby na produkty

Operace paní 83 let

Zpětná vazba na produkt

Zpětná vazba na produkt

MUDr. Jana Rybaříková test

MUDr. Tkáč žena úzkosti

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Příběh Vítka 

Psoriáza, zlomenina 76 let

Úraz kolene a páteře

Zpětná vazba na produkt

Zpětná vazba na X tend

MUDr. Pavlína Kazinotová Alergologie_vysoky krevni tlak, autismus s hospitalizaci

Růstové bolesti

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ivan Wolf  - výživový poradce, který zjistil, že výživa vše neovlivní.  Alzaimer u tatínka - zlepšení po užívání Omega3

MUDr. Tkáč muž deprese

Katka a Míša zpětná vazba 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kazuistika spánek

Alergie na chlad

Dítě pásový opar

Reference_Astma, Psoriasa

Autismus, DMO, mentalni retardace

Ekzém

Napište mi a já se s Vámi ráda spojím a podpořím Vás. Není to jen o produktech, ale podpoře, kterou s mým týmem jsme schopni poskytnout. Vyhodnocení testů, odborné přednášky zdarma, podporu na cestě k pohodě. Máte zájem o přesné informace? Napište mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.