O PAMĚTI A POZORNOSTI

Zveme vás do online kurzu pro rodiny, učitele i školy, který má za cíl pomoci vám:

 • Odhalit stres a napětí ve vaší hlavě a efektivně s nimi pracovat.
 • Pamatovat si jako slon a naučit se správně zaměřit pozornost.
 • Několikanásobně zrychlit proces učení (informací i dovedností).
 • Umět lépe pracovat se svými dětmi nebo žáky ve škole.

„Vaše hlava je klíč k vašemu štěstí.“

Přejete si umět na lusknutí prstu vypnout nepříjemný stres, který se Vám rozlézá po těle a zaměřit bleskově pozornost správným směrem?

Lépe si zapamatovat nové dovednosti v práci nebo učivo ve škole a  získat povýšení, vydělávat více peněz nebo zvládnout hravě zkoušky?

Pak jste tady správně.

 • Kolikrát už jste si všimli, že má stres zásadní vliv na vaše výkony, náladu, soustředění i osobní život?
 • Kolikrát jste si v duchu řekli, že už takhle nemůžete dál, protože se toho na vás ze všech stran valí prostě moc a vy neumíte nebo nemůžete vypnout?
 • A kolikrát ve vaší hlavě zaznělo: ‚‚Já bych si tak přál/a žít ve větší pohodě a radosti a umět si snadno všechno zapamatovat jako kolegyně, které to jde snad samo.“ ?

Chápeme vás.

Cítit se v dnešní uspěchané době dobře je někdy nadlidský výkon. A upřímně Vám chceme hned na úvod říci, že jen málokdo dokáže být v životě opravdu spokojený, aniž by aktivně pracoval se svým mozkem, pamětí a pozorností.

Denně se na nás valí povinnosti a úkoly, které vyžadují naši pozornost, chce se po nás, abychom byli efektivní, výkonní a ještě spokojení.

Jenže to se snadno řekne, ale hůře udělá. Pokud ovšem nemáte návod, jak na to. A jelikož je naše hlava v podstatě výkonný počítač, dá se i velmi podobně ovládat. To nás měli naučit už ve škole!

Možná by bylo lidem na světě o něco lépe.

Chceme ve svém životě větší pohodu, radost, úspěchy, naplnění, peníze a někdy se můžeme utlouct, abychom všechno zvládali včetně rodiny a vztahů a našli tak rovnováhu.

Zveme vás proto do podporujícího online prostoru, kde:

 • načerpáte praktické informace, jak rozvíjet paměť a pozornost tím správným směrem
 • vás naučíme techniky a praktiky, které používají úspěšní, protože s perfektní pamětí a pozorností se nikdo nerodí
 • vás osobně podpoříme ve vašem rozvoji

Celý kurz je složen z 8 seminářů. Každý je zaměřen na jiné téma a dohromady tvoří komplexní puzzle, které potřebujete, abyste měli svoji mysl plně pod kontrolou.

1 SEMINÁŘ = 1 KONKRÉTNÍ TÉMA = 1 KROK K ÚSPĚCHU

Zázraky se nedějí přes noc. Nic nám nespadne do klína jen tak. Ale ke všemu dokážeme dojít díky postupným krokům, používáním osvědčených postupů v praxi a zpětné vazbě zkušených mentorů. To vše vám v kurzu nabízíme. Za pár týdnů nebo měsíců se ohlédnete a uvidíte, že se ve vašich životech odehrál zázrak. Uvidíte, že si pamatujete daleko rychleji, práce vám půjde daleko lépe od ruky, nové výzvy už nebudou tak děsivé a zkoušky zmáknete levou zadní.

Změny se brzy promítnou ve vašem životě i co se týče stresu. Napětí postupně zmizí a uvolní tak cestu daleko příjemnějším emocím, které naplní vaše dny.

OVLÁDNĚTE SVOJI MYSL, KTERÁ VÁM BUDE VĚRNĚ SLOUŽIT.

Díky AKTIVNÍ ÚČASTI v kurzu budete po každém semináři chytřejší a bohatší o praktické tipy a dovednosti, jak pracovat s vašim mozkem. Pomohou vám lépe se soustředit, zaměřit pozornost na to klíčové pro váš úspěch a několikanásobně zvýšit kapacitu vaší paměti.

 • Naleznete a proměníte svá nefunkční vnitřní přesvědčení
  To vám přinese nové vhledy do každodenních situací. Porozumíte tomu, proč některé věci nemohly dosud fungovat a nyní vám půjdou s větší lehkostí.
 • Naučíte se komunikovat s vaší hlavou otevřeně a s respektem a přijmout vlastní výjimečnost a jedinečnost
  Znatelně snížíte míru stresu ve svém životě, zvýšíte svůj výkon a zlepšíte pozornost a paměť. Navíc budete mít stále dostatek energie sami pro sebe.
 • Začnete se ve své hlavě cítit příjemně a každý den budete prožívat s větší lehkostí
  Navíc získáte nástroje, díky nimž můžete pomoci i svým dětem, partnerům, babičkám nebo dědečkům a udělat tak maximum i pro ně.

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?

Ludmila Leinweberová

Neuroterapeutka, trenérka kognitivních funkcí, NLP koučka s mezinárodní certifikací, specialistka na řešení ADHD, dysporuch a závažných poruch pozornosti a stresu jak u dětí, tak i dospělých. Touto činností se zabývá přes 25 let. 

Je autorkou on-line programů a publikací zaměřených na výkon, stres, strach a spánek. Školí ve firmách, organizacích a institucích a připravuje na míru programy pro rozvoj potenciálu u dětí i dospělých. V rámci Institutu praktické pedagogiky dlouhá léta lektoruje akreditované programy MŠMT.

Její kniha Dyslektický mozek je oceňována odborníky i rodiči.

René Müller

Trenér paměti a joggingu mozku, působí v této oblasti přes 25 let. Během svého mnohaletého působení školil žáky základních škol, studenty středních a vysokých škol, pracovníky firem, kromě jiných např. Bosch, Siemens, ArcelorMittal, Hartmann Rico, IBM, pracovníky bank, ministerstev ad.

Vede klub lidí s roztroušenou sklerózou.

Vychází nejen ze starých metod Číny, Indie, Japonska, Řecka, ale i moderních metod potvrzených vědeckým výzkumem. 

V neposlední řadě vychází ze svého vlastního systému, který v průběhu své dlouholeté praxe vytvořil.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Povýšení mi přineslo víc stresu než radosti. Vést tým 200 lidí byl můj sen, ale změnil se v noční můru. Kolegyně, kterou nevybrali, mi dělala ze života peklo. Přestala jsem spát, hubnula jsem a neměla sílu a elán pečovat o děti. K Lídě jsem přišla s vyčerpáním a nechutí ke všemu. Napřed jsem si odhalila, co mě tak vyčerpává. Nebyla to jen práce. Za pomoci osy jsem zjistila, že 200 lidí je vlastně super výzva. Technikou tří jsem si vyřešila velkou část strachů, co jsem v sobě měla. V práci jsem si začala více věřit a povedlo se dovést tým k splnění úkolu. Doma se situace uklidnila, změnila jsem organizaci a hlavně jsem si uvědomila, že jsem opět šťastná.
Alice K.
14 pytlů bince z domácnosti po první konzultaci. Moje povolání je náročné. Kloubím dvě profese, pracuji převážně z domu a nějak jsem neměla sílu. Manželství na hraně krachu, puberta dcery a několik nevydařených zakázek. No, byla jsem na dně. Lídu mi doporučil kamarád, co se složil po rozvodu. Ta moje životní osa byl první balzám, následovaly další, ale ta prvotní dávka energie, co mě nastartovala, byla nezapomenutelná. Přišla jsem domů a vyhodila 14 pytlů bince. Udělalo se mi líp, další změny následovaly. Měla jsem k nim sílu. Co je zajímavé, že jsem s kouči už pracovala, ale až teď mi došlo, co potřebuji a kde tu sílu v sobě objevit. Liduška mi dobíjí baterky a je sluníčkem mnoha lidem kolem sebe. Je něco mezi koučem, laskavou mámou, kamarádkou, sestrou... děkuji. Tvoje lístečky mám nafocené do mobilu – a stále mi dávají sílu.
Anička z Prahy
Dys v dospělosti mě omezovalo. Do padesátky to šlo, ale stres a únava udělaly svoje a já všechny dokumenty četl několikrát. Pak jsem je nosil domů a manželka mi je načetla do mobilu, abych s nimi mohl pracovat. Nebylo to udržitelné, tak jsem si řekl, že zkusím něco dělat. Vyhledal jsem Vaše centrum. Překvapilo mne vstupní vyšetření, komplexnost a zábava. Dostal jsem mnoho inspirace, lépe spím, jsem výkonnější. Po asi 3 měsících se mi čte mnohem lépe. Osvojil jsem si mnohé techniky, vyzkoušel Vaše materiály a jsem spokojen. S manželkou jdeme na večeři místo předčítání. Dokonce jsem se zbavil vysokého tlaku! Ten byl určitě ze stresu, který jsem se naučil zvládat. Děkuji
Martin K.Odborný pracovník
Náš děda měl problém, celý život pracoval v armádě, byl aktivní. V poslední době jen seděl a hleděl z okna. Nic jej netěšilo, zapomínal a my si uvědomili, že ho v tom nechceme nechat. Napřed se zdráhal přijít, ale jednou šel. Byl nadšený a dokonce se rozpovídal, kde všude sloužil. Na další návštěvy se těšil. Dědeček trénoval a já jsem relaxovala s oxygenoterapií. Po pár setkáních chtěl dokonce oblek! Táta je zas generál, začal dávat dohromady své paměti, zapojil se do hlídání vnoučat. Opět má radost ze života, paměť se mu zlepšila a život ho baví.
Alena Navrátilovádcera
Když jsem přišla před rokem o miminko, svět se mi zhroutil. Práce mne netěšila, nové těhotenství nepřicházelo. Špatně jsem spala a v práci jsem měla problém vést porady a můj tým. Byla jsem vyčerpaná. Na radu kamaráda jsem Vás vyhledala a nelitovala. První se mi upravil spánek, dostala jsem chuť žít. Vaše podpora a zajímavé úkoly, které provázely setkání, byly skvělé. Moc jsem se těšila na další dopink. Nyní už zvládám život, změnila jsem práci a věnuji se svému koníčku. Manžel je spokojený spolu se mnou. Když by teď přišlo dítě, mělo by zcela jinou maminku, usměvavou a v pohodě! Děkuji
Iveta MaláCvičitelka
Cvičím několik let jógu a měl jsem problém meditovat. Zastavit proud myšlenek nešlo. Zkusil jsem kde co a nic. Hlavou mi šla práce, děti, manželka, a to mám spokojený život. Ten vnitřní neklid nešel zastavit. Po vstupním vyšetření jsem mnohé pochopil, uvědomil jsem si, že mám ADD a naučil se s ním pracovat. To byl můj problém, proto jsem stále ťukal tužkou, chodil sem tam, neměl klid. První změnu zaznamenala manželka – nevybuchnul jsem na děti na dlouhé trase v autě. Změn přibývalo, jsem už pánem své hlavy, vím jak na to a život mě baví. Teď učím relaxovat i své děti a máme spolu krásné chvíle.
TondaProgramátor
Znovu jsem se vdala, ale moje dospělé děti odmítly mého manžela. Zavřely v našem městě pobočku obchodu, který jsem vedla a vytopil mě soused. A bylo to, přestala jsem spát a stále se strachovala co udělat, jak žít a co dělat. Kamarádka mi koupila na kulatiny dárek - setkání s Lídou. Na obálce bylo na krásný start...Nevěděla jsem co čekat, ale Janě se život změnil. Mě se nastartoval. Změnil pohled na sebe samu a vlil elán do žil. Osu jsem si vystavila nad stůl a zadní stranu ofocenou doplňuji a hlavně si plním. Překvapilo mne, kolika způsoby mohu pracovat se strachem. Kartičku první pomoci jsem udělala i své mamince do nemocnice. Zažila jsem tolik krásného. Děkuji Ti Liduško, byla jsi tím pravým dárkem.
Hankavedoucí prodejny
Jako dítě jsem nikde nevydržel a jako dospělý jsem stále chodil pozdě a byl všude a nikde. Můj vnitřní neklid mě zatěžoval a cítil jsem, jak mě to blokuje v práci i soukromém životě. Programy mne nastartovaly a já si uvědomil mnohem víc. O svém sebevědomí, pozitivním myšlení, denní práci na svém životě. Zavedl a změnil jsem mnoho a bez Vaší podpory bych to asi nedal. Přepadové sms zprávy mi mnoho daly. Teď mám život ve svých rukou. Jsem všude, kde chci být a jsem svým pánem. Děkuji.
OldřichObchodník
Vezla mě houkačka z práce s mozkovou příhodou. Manželka mi řekla, že se to dalo čekat. Žil jsem život bez odpočinku a ve stresu. Tělo mi dali doktoři dohromady, začala rehabilitace, děs, ale mně nefungovala hlava! Můj zdroj příjmů! Radili mi, ať počkám tři, čtyři měsíce, že se to spraví. Ale co zakázky? Firma jednoho muže neklekne s tím, že nadiktovat dopis mi trvá hodinu, než si vzpomenu. Hledal jsem a našel. Diagnostika, jakou jsem nečekal, a cílená práce na přístrojích, cvičení na doma a další doporučení. Výsledek předčil má očekávání. Fitko pro mozek mi rozhýbalo hlavu. Jsem už znovu ve formě a dokonce v lepší než předtím, nebyl jsem na to sám. Teď chci ještě doladit moje omezující dys z dětství. Díky!
MirekPodnikatel
Nikdy mě nenapadlo, že stres není daný, ale že jej mohu ovlivnit a tedy i snížit. Od doby, kdy jsem se zapojila do tréninkového programu, mnohem lépe spím a život se mi změnil téměř od základů. Tím, že se méně stresuji a lépe spím, jsem zároveň výkonnější. Více práce, více pohody a v mém případě i více peněz. Jsem nadšená!
Martina NovákováFinanční poradce
Mozkové ŠOU, netušila jsem, co mě čeká 🙂 Slzela jsem smíchy a uvědomila si, jak chci vést svůj život – více pohody a radosti. Na semináři mi to nestačilo, tak jsem si přidala individuální diagnostiku a pár hodin tréninku k tomu. A výsledek? Více se směju a jsem šťastnější a díky tomu jsou klidnější moje děti. Zvládnutí stresu bylo pro mne klíčovou dovedností s přesahem do všech dalších oblastí života.
AndreaArchitekt

CO O KURZU ŘÍKÁ NADŠENÁ ÚČASTNICE?

kurz je otevřený od 6. 4. 2021

Součástí kurzu je ČLENSKÁ SEKCE, webová stránka, kde najdete všech 8 seminářů a veškerý obsah včetně bonusů. Semináře se vysílají živě každý týden.

ČLENSKÁ SEKCE JE VÁM K DISPOZICI JIŽ NAPOŘÁD

Vaše členství zahrnuje také přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde se budeme společně potkávat. Pravidelně vám také budeme posílat e-mailem tipy, rady a postupy, které vás budou posouvat.

Podívejte se podrobně na to, co vás čeká. 

 • 1
  Každý týden vás čeká vysílání na dané téma
  Získáte nové informace a souvislosti, díky nimž prohloubíte svoje znalosti a vztah ke svému mozku. Osvojíte si nové návyky, které podpoří vaši pozornost, paměť a schopnost relaxovat.
 • 2
  Každý týden vám budeme posílat tipy a návody ke zlepšení vaší paměti a pozornosti
  Mozek je jako sval a vy se naučíte ho pravidelně protahovat a procvičovat, tak, aby fungoval ve váš prospěch.
 • 3
  Podporu a pomoc ve facebookové skupině
  Víc hlav víc ví a ve skupině stejně naladěných už na změny nebudete sami.

Jak to bude probíhat prakticky?

 • Jakmile uhradíte členství, obdržíte přístupové údaje do vaší členské sekce a facebookové skupiny, kde vám budeme postupně odkrývat videa a obsah k danému tématu.
 • Facebooková skupina bude uzavřená, to znamená bezpečná pro osobní sdílení. Budou do ní mít přístup pouze členové komunity Active Brain.
 • Každý týden budeme zveřejňovat nový obsah, videa a další materiály. Chceme, abyste se cítili komfortně a měli vše nadávkované tak, abyste nebyli zahlcení a vše v klidu zvládali.
 • Ke všem materiálům budete mít neomezený přístup a budete se k nim moci kdykoli vracet podle svých časových možností.

NA CO SE MŮŽETE V KURZU TĚŠIT

Rozhodně na zajímavý obsah, který vás povede srozumitelnou, zábavnou a praktickou formou. Nejde nám o to, abyste proseděli hodiny u počítače a louskali videa. Proto jsme vše připravili tak, abychom nasytili touhu vaší mysli po poznání a zároveň vás zbavili frustrace z možného neúspěchu a nefunkčních návyků.

Online workshopy

Živá vysílání, která pohnou vaším životem kupředu.

Tipy a triky

Pravidelný e-mailový průvodce světem vaší mysli.

Členská sekce

Uzavřená členská sekce na míru se všemi materiály.

Uzavřená FB skupina

Podporující prostředí otevřené vašemu sdílení.

Otázky a odpovědi

Kdykoliv se můžete zeptat na cokoliv, co vás bude zajímat.

Podpora

Jako vaši mentoři jsme tu vždy pro vás.

TÉMATA, KTERÝM SE BUDEME VĚNOVAT

Praktická a konkrétní témata jsme vybrali s ohledem na potřeby rodičů, terapeutů i učitelů, kteří řeší práci s pozorností a pamětí buď u sebe, svých dětí nebo studentů. 

STRES A NEPOZORNOST

 • nepozorní dospělí a dospělí se specifickými poruchami učení
 • neklid – stres a nepozornost 
 • stresové faktory, které můžeme ovlivnit
 • kombinace problémů a jejich možná řešení
 • podpora a motivace – vliv na pozornost – vnitřní mluva

DLOUHODOBÁ PAMĚŤ aneb jak se učit, rychle si pamatovat… a nezapomínat 

 • podmínky práce s pamětí, cesty k paměti (jak přimět paměť a mozek ke spolupráci, konec biflování)  
 • jazyk paměti a mozku – nový pohled na učení podložený vlastním výzkumem
 • co paměti škodí aneb jak jí nevědomky ubližujeme
 • přehled nejefektivnějších metod paměti (příklady) 
 • praktická cvičení

POZORNOST A PAMĚŤ

V PROCESU UČENÍ A PRÁCE

 • mozek a vhodné podmínky k učení a práci

 • principy fungování mozku 

 • pozornost a nepozornost 

 • fungování lidského mozku ve vztahu k pozornosti 

 • soustředění – teoretická východiska, nepozornost jako příčina neúspěchu, cvičení k trénování pozornosti

 • rozvoj mozku a soustředění – techniky a metody

PAMĚŤ NA KRÁTKO

 • průběžná paměť – jak si zapamatovat průběžné informace daného dne
 • paměť ve stresu – jak si zapamatovat informace i ve stresových situacích
 • jak nezapomínat – kreativita na pochodu, rozkládáme a skládáme informace jinak a s násobným užitkem
 • barvy – nový rozměr paměti
 • praktická cvičení

STRES A PROBLÉM VYHOŘENÍ a jejich vliv na pozornost

 • jak funguje náš mozek ve stresu a jeho vliv na pozornost a paměť

 • kde se bere stres u dětí a mladistvých, jakým způsobem snížit stres u dětí, praktické náměty z praxe

 • specifika stresu u dětí, jeho prožívání vzhledem k věku, důsledky akutního i dlouhodobého stresu, práce pod tlakem

 • podpůrné materiály pro děti do výuky 

 • zapojení smyslů a vizualizace v procesu pozornosti a paměti

PAMĚŤ NA ČÍSLA

 • metody k zapamatování čísel, jak si pamatovat čísla jedno, dvoj, či víceciferná bez omezení jejich rozsahu

 • čísla ve škole dějepisná, zeměpisná, chemická a jiná

 • čísla v každodenním životě, piny, hesla ad. – rychle a jednoduše

 • techniky a metody na práci s čísly – nejúčinnější metody a jejich přesah

 • praktická cvičení

RELAXACE A VÝKON

 • příprava na učení – prostředí a relaxace

 • relaxační prvky pro zklidnění a lepší soustředění

 • relaxace a stav klidu – zlepšení koncentrace a výkonu

 • podmínky k prožitku zklidnění

 • pomůcky k relaxačním chvilkám 

 • síla dechu a jeho vliv na pozornost – dechové a aktivizační aktivity

JAK AKCELEROVAT MOZEK podle nejnovějších výzkumů (sudoku a křížovky to nejsou)

 • nejúčinnější metody akcelerace mozku 

 • jak si zajistit svěžest mozku po celý život

 • jak eliminovat rizika vyhoření

 • synergie s pamětí a pozorností (tento bod souvisí s předchozími semináři)

 • praktická cvičení

K tomu všemu navíc získáte podporující komunitu

stejně naladěných lidí, kteří mají tentýž záměr:

Snáze si pamatovat, mnohonásobně zlepšit svou paměť i soustředění a zbavit se trvale stresu.

Kolik stojí

ČLENSTVÍ V ONLINE KURZU?

Online kurz: O paměti a pozornosti

3920 Kč (bez DPH)

= 490 Kč za 1 modul

 • Kompletní přístup do celého 8dílného kurzu
 • Uzavřená FB skupina s podporou Ludmily Leinweberové a René Müllera

TATO CENA PLATÍ pouze do 31. 3. 2021

od 1. 4. 2021 je běžná cena online kurzu

9920 Kč bez DPH

KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO

A PŘIHLAŠTE SE DO KURZU

Na co se nejčastěji ptáte?

Co znamená členství v kurzu?

Především osobní podpora a vedení lídrů v oboru a také skupina stejně smýšlejících lidí, kteří si vzájemně pomáhají a spolupracují. Je to také přístup do uzavřené FB skupiny s obsahem, který je pravidelně zveřejňován tak, abyste vše stíhali a posouvali se kupředu v rámci práce se stresem, pozorností a pamětí.

Jak přesně to bude probíhat?

Každý týden se můžete těšit na jedno klíčové téma, materiály a podklady vám zašleme e-mailem a budete je mít také k dispozici v členské sekci. Na Facebooku pak naleznete odpovědi na otázky a další rozšiřující informace.

Je členství časově omezené?

Vaše členství začíná od 6. 4. 2021, kdy celý program odstartuje. Po celé dva měsíce budete mít plnou podporu Lídy a Reného a i nadále vám zůstanou veškeré záznamy z vysílání, materiály a přístup do skupiny. Zde budeme sdílet další témata a inspirativní tipy.

Jak získám obsah kurzu?

Ihned po zaplacení se můžete těšit na pozvánku do uzavřené facebookové skupiny, kterou vám zašleme e-mailem. 1. 4. bude následovat přístup do členské sekce s uvítáním a prvními informacemi. Program začne úvodním vysíláním 6. 4.

Jak přesně to funguje?

Stačí vám pouze mobil, počítač nebo tablet, internetové připojení a vstup do členské sekce, veškeré materiály vám budou k dispozici zde i ve vaší e-mailové schránce. Pro intenzivnější podporu doporučujeme mít založený účet na Facebooku. Obsah kurzu můžete čerpat odkudkoli na světě, třeba z vaší oblíbené kavárny.

Musím někam chodit?

Nemusíte. Pravidelné úterní praktické workshopy budou probíhat on-line a záznam z nich bude umístěn ve vaší členské sekci. Veškeré informace a tipy vám budeme posílat do e-mailu, takže vám nic neunikne.

Co když zjistím, že kurz není pro mě

Pokud vám kurz nebude dávat smysl, stačí (nejpozději po druhém vysílání) napsat na náš e-mail podpora@activebrain.cz, my Vám bez ptaní vrátíme vaši platbu a uzavřeme přístup do členské sekce.

Co když nebudu stíhat?

Přístup k videím a materiálům není časově omezený, máte k veškerému obsahu plný přístup, takže se můžete v klidu a pohodě vracet zrovna k tomu, co chcete a potřebujete.

Jak dlouho mi to bude trvat?

Veškerý obsah koncipujeme tak, aby byl jasný, srozumitelný a svižný. Během dne vám proto bude stačit cca 5–10 minut.

Bojím se, že neudržím tempo

Všechny informace a tipy zde budete mít vždy k dispozici a budou funkční i v rozvolněném tréninku, jen změny nemusí být tak intenzivní.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Nebo se jen potřebujete o něčem ujistit, poradit? Napište nám na podpora@activebrain.cz, rádi vám pomůžeme 🙂

„Co dokázali jiní, dokážete i VY.“

Jdete do toho? Těšíme se na vás uvnitř!

Lída

René