AKČNÍ PŘEDPRODEJ

EFEKTIVNÍ MOZKOHERNY

„Vaše hlava je klíč k Vašemu štěstí.“

 • Místo, kde získáte vše pod jednou střechou k tématům zlepšování paměti, pozornosti a odbourání stresu.
 • V sérii videí dostanete odpovědi na svoje otázky.
 • Seznámíte se s dalšími lidmi na stejné vlně a můžete se inspirovat.

V KLUBU NAJDETE VÍC NEŽ JENOM VIDEA...

Především podporu a radu

Pravidelná on-line vysílání

Můžete se těšit na neustále přibývající obsah k tématům jako je stres, paměť, pozornost, dysporuchy, ADHD a mnoho dalšího!

PDF materiály a cvičení k tisku

Rádi něco držíte v ruce? My také. Proto pro Vás tvoříme chytré pomůcky, materiály a cvičení, která si můžete vytisknout a pěkně postaru vyplnit.

Kurzy a workshopy

Pořádná zásobička on-line kurzů a možnost přihlásit se na naše živé workshopy. Budete u toho s námi?

Rozhovory a odpovědi na otázky

Můžete se těšit na pravidelnou dávku rozhovorů se zajímavými hosty a také odpovědi na otázky, které pro Vás připravujeme vždy na míru.

"Můžu říct, že jsem ještě na jednom místě neviděla tolik věcí k dyslexii, dalším dysporuchám, ADHD, paměti a pozornosti. Díky za to, protože se mi to hodí jako mámě i v mojí profesi."
Helena VrabcováUčitelka

PRAVIDELNĚ NOVÝ OBSAH

A setkávání v rámci skvělé komunity

Podporujeme Vás

V klubu se soustředíme na podporu paměti, pozornosti, práci s dysporuchami, ADHD a také naplnění Vašeho potenciálu. Víme totiž, že mozek je neuroplatistický a dají se s ním dělat pozoruhodné věci, když víte, jak na to.

Podle Vašeho tempa a stylu

Do klubu můžete libovolně vstupovat zrovna, když potřebujete. Bude tu pro Vás a naše zákaznická podpora také. Navíc si vyberete z přehledné nabídky zrovna to, co Vás nejvíc zajímá.

Rychle a bez starostí

Můžete se přihlásit odkudkoli a kdykoli na světě a z jakýhokoli zařízení, které máte zrovna po ruce. Stačí Vám pouze internet a počítač/mobil nebo tablet.

Aktivní vedení a pomoc

Klub vede tým zákaznické podpory pod vedením certifikované neuroterapeutky, koučky NLP, speciální pedagožky a trenérky paměti. Tady jste v odborných, dobrých a hlavně laskavých rukou.

Dys v dospělosti mě omezovalo. Do padesátky to šlo, ale stres a únava udělaly svoje a já všechny dokumenty četl několikrát. Pak jsem je nosil domů a manželka mi je načetla do mobilu, abych s nimi mohl pracovat. Nebylo to udržitelné, tak jsem si řekl, že zkusím něco dělat. Vyhledal jsem Vaše centrum. Překvapilo mne vstupní vyšetření, komplexnost a zábava. Dostal jsem mnoho inspirace, lépe spím, jsem výkonnější. Po asi 3 měsících se mi čte mnohem lépe. Osvojil jsem si mnohé techniky, vyzkoušel Vaše materiály a jsem spokojen. S manželkou jdeme na večeři místo předčítání. Dokonce jsem se zbavil vysokého tlaku! Ten byl určitě ze stresu, který jsem se naučil zvládat. Děkuji
Martin K.Odborný pracovník
Náš děda měl problém, celý život pracoval v armádě, byl aktivní. V poslední době jen seděl a hleděl z okna. Nic jej netěšilo, zapomínal a my si uvědomili, že ho v tom nechceme nechat. Napřed se zdráhal přijít, ale jednou šel. Byl nadšený a dokonce se rozpovídal, kde všude sloužil. Na další návštěvy se těšil. Dědeček trénoval a já jsem relaxovala s oxygenoterapií. Po pár setkáních chtěl dokonce oblek! Táta je zas generál, začal dávat dohromady své paměti, zapojil se do hlídání vnoučat. Opět má radost ze života, paměť se mu zlepšila a život ho baví.
Alena Navrátilovádcera
Když jsem přišla před rokem o miminko, svět se mi zhroutil. Práce mne netěšila, nové těhotenství nepřicházelo. Špatně jsem spala a v práci jsem měla problém vést porady a můj tým. Byla jsem vyčerpaná. Na radu kamaráda jsem Vás vyhledala a nelitovala. První se mi upravil spánek, dostala jsem chuť žít. Vaše podpora a zajímavé úkoly, které provázely setkání, byly skvělé. Moc jsem se těšila na další dopink. Nyní už zvládám život, změnila jsem práci a věnuji se svému koníčku. Manžel je spokojený spolu se mnou. Když by teď přišlo dítě, mělo by zcela jinou maminku, usměvavou a v pohodě! Děkuji
Iveta MaláCvičitelka
Cvičím několik let jógu a měl jsem problém meditovat. Zastavit proud myšlenek nešlo. Zkusil jsem kde co a nic. Hlavou mi šla práce, děti, manželka, a to mám spokojený život. Ten vnitřní neklid nešel zastavit. Po vstupním vyšetření jsem mnohé pochopil, uvědomil jsem si, že mám ADD a naučil se s ním pracovat. To byl můj problém, proto jsem stále ťukal tužkou, chodil sem tam, neměl klid. První změnu zaznamenala manželka – nevybuchnul jsem na děti na dlouhé trase v autě. Změn přibývalo, jsem už pánem své hlavy, vím jak na to a život mě baví. Teď učím relaxovat i své děti a máme spolu krásné chvíle.
TondaProgramátor
Som moc rada, že som sa dostala ku kurzu "O paměti a pozornosti". Tento kurz, pod vedením úžasných lektorov, by mal byť povinným v škole. Ani som len netušila, že by som niekedy mohla dostať do hlavy toľko informácií, za tak krátku dobu. Kurz bol moc príjemný. Súčasťou boli cvičenia, na ktorých sme si mohli pamäťové techniky precvičiť a riešenie prejsť s lektormi. Veľkým prínosom boli aj pozornostné a relaxačné techniky, ktoré som hneď vyskúšala s deťmi v škôlke. Nadobudnuté vedomosti posuniem ďalej mojim deťom a postupne budem zaraďovať i pri výuke v škôlke . S radosťou sa zúčastním i ďalšieho, pokračovacieho kurzu. Kurz pomôže každému, kto má záujem učiť sa efektívne.
Jana Dodrvová
Moc chválím webinář. Skvěle se to poslouchalo, je vidět, že paní Lída a pan René jsou opravdu profesionálové na úrovni. Dlouho mě něco takhle nezaujalo. Děkuji.
Jana Housková
Dcera má dyslexii a ADHD, problém s pamětí a pozorností. S Lídou jsem se naučila vnímat aktivity jinak. Vytěžím maximum z každé maličkosti a dcera se postupně zlepšuje. Není to pod tlakem, ale hrou.
Kamila Horká

Podívejte se klubu pod pokličku

POD VEDENÍM NEUROTERAPEUTKY, SPECIÁLNÍ PEDAGOŽKY A TRENÉRKY PAMĚTI MGR. LÍDY LEINWEBEROVÉ

Přes 650 000 diváků na webinářích, desetitisíců klientů on-line kurzů, stovek přednášek on-line i off-line

Mgr. Ludmila Leinweberová

Neuroterapeutka, trenérka kognitivních funkcí, NLP koučka s mezinárodní certifikací, specialistka na řešení ADHD, dysporuch a závažných poruch pozornosti a stresu jak u dětí, tak i dospělých. Touto činností se zabývá přes 25 let. 

Je autorkou on-line programů a publikací zaměřených na výkon, stres, strach a spánek. Školí ve firmách, organizacích a institucích a připravuje na míru programy pro rozvoj potenciálu u dětí i dospělých. V rámci Institutu praktické pedagogiky dlouhá léta lektoruje akreditované programy MŠMT. Vede roční klub rodičů a pedagogů Spolu srdcem.

Její kniha Dyslektický mozek je oceňována odborníky i rodiči.

Na co se můžete v Klubu těšit

Pravidelné webináře

Živá vysílání, která pohnou vaším životem kupředu.

Uzavřená FB skupina

Podporující prostředí otevřené vašemu sdílení.

On-line kurzy

Kurzy, které Vás provedou tématy, která Vás zajímají.

Otázky a odpovědi

Kdykoliv se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá.

Členská sekce

Uzavřená členská sekce na míru se všemi materiály.

Podpora

Jako Vaši mentoři jsme tu vždy pro vás.

 • 1
  Pravidelně vás čeká nový obsah
  Získáte nové informace a souvislosti, díky nimž prohloubíte svoje znalosti a vztah ke svému mozku. Na své si přijdou všichni, co řeší problematiku paměti, pozornosti, stresu, ADHD, dysporuch a dyslexie.
 • 2
  Průběžně s vámi budeme komunikovat
  Mozek je jako sval a vy se naučíte ho pravidelně protahovat a procvičovat, tak, aby fungoval ve váš prospěch.
 • 3
  Podporu a pomoc ve facebookové skupině
  Víc hlav víc ví a ve skupině stejně naladěných už na změny nebudete sami.

Jak to bude probíhat prakticky?

 • Jakmile uhradíte členství, obdržíte přístupové údaje do vaší členské sekce a facebookové skupiny, kde vám budeme postupně odkrývat videa a obsah k různým tématům. (neplatí pro PŘEDPRODEJ)
 • Pravidelně budeme zveřejňovat nový obsah, videa a další materiály. Chceme, abyste se cítili komfortně a měli vše nadávkované tak, abyste nebyli zahlcení a vše v klidu zvládali.
 • Ke všem materiálům budete mít neomezený přístup a budete se k nim moci kdykoli vracet podle svých časových možností po celou dobu svého členství v klubu.

Na co se nejčastěji ptáte

Co znamená členství v klubu?

Především osobní podpora a vedení lídrů v oboru a také skupina stejně smýšlejících lidí, kteří si vzájemně pomáhají a spolupracují. Je to také přístup do uzavřené FB skupiny s obsahem, který je pravidelně zveřejňován tak, abyste vše stíhali a posouvali se kupředu v rámci práce se stresem, pozorností a pamětí.

Je členství časově omezené?

Vaše členství začíná ve chvíli, kdy jej uhradíte. A trvá do té doby, než jej ukončíte. Můžete si vybrat měsíční nebo roční platbu.

Jak se dostanu k obsahu klubu?

Ihned po zaplacení dostanete přístupy do vaší klubové sekce. Můžete se v ní těšit na pravidelně přibývající obsah.

Jak přesně to funguje?

Stačí vám pouze mobil, počítač nebo tablet, internetové připojení a vstup do členské sekce, veškeré materiály vám budou k dispozici zde i ve vaší e-mailové schránce. Pro intenzivnější podporu doporučujeme mít založený účet na Facebooku. Obsah kurzu můžete čerpat odkudkoli na světě, třeba z vaší oblíbené kavárny.

Musím někam chodit?

Nemusíte. Vše probíhá v on-line podobě.

Co když nebudu stíhat?

Přístup k videím a materiálům není časově omezený, máte k veškerému obsahu plný přístup, takže se můžete v klidu a pohodě vracet zrovna k tomu, co chcete a potřebujete.

Přidejte se k nám už teď.

Vyberte si ROČNÍ (výhodnější) nebo MĚSÍČNÍ variantu:

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ: KLUB NA POHODĚ ZÁLEŽÍ
490 Kč
290 Kč
Měsíčně
Předprodej: Klub Na pohodě záleží - MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ - 290 Kč + 21% DPH měsíčně

KLUB NA POHODĚ ZÁLEŽÍ