Akce trénování paměti - ochutnávka zdarma

Setkání jsou určena pro širokou veřejnost a jsou zdarma – jedná se spíše o přednášky, není tolik prostoru pro praktické procvičování, je zde však možnost nahlédnout pod pokličku, že učení se může stát radostí a ne utrpením.

Trénování paměti a rozvoj mozkového potenciálu

Každá cílová skupina má jiné priority, proto ochutnávku přizpůsobujeme tomu, co potřebujete.

  • Od 9 hodin pro podnikatele
    Potřebujete si více pamatovat? Poznámky na poradě už nejsou to pravé? Telefonát je obtížné si vybavit? Tak tomuto se budeme věnovat a dáme funkční tipy, jak na to.
  • Od 14 pro studenty
    Připadá Vám, že kostí v lidském těle je nepřeberně mnoho a Vaše hlava jen jedna? Jak dostat rychle a efektivně velký objem informací do hlavy? Jde to vůbec? Jde a jak na to se můžete dozvědět v ochutnávce.
  • Od 17.30 pro všechny zájemce
    Trénovat hlavu a posilovat paměť je nutné a důležité v každém věku. Co pro sebe a svůj mozek můžeme udělat? Jak naši paměť ovlivňuje stres? Přijďte se dozvědět více.

V rámci celosvětové akce „Týden uvědomění si mozku“ (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain. Veřejnost  se má možnost dozvědět o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi. Jakožto člen společnosti ČSTPMJ a profesionální trenér se připojuji k této akci a pořádám ve spolupráci s firmou Active Brain  1,5 hodinové akce, kde seznamujeme veřejnost s možnostmi práce s mozkem a učením.

René Müller

Pamětí se zabývám 20 let, 14 let s ní učím pracovat druhé.

Jsem držitelem certifikátu III. (tj.nejvyššího stupně) trenéra paměti.

Zajímá Vás více než jen ukázka zdarma?

Zadejte nám email a my Vám dáme vědět.