Adventem OPRAVDU SPOLU

Unikátní online rádce, jak zvládnout s dětmi adventní čas s lehkostí a v pohodě.

ONLINE KLUB PRO VŠECHNY, kteří si občas pomyslí:

,,Ráda bych si advent s dětmi konečně užila a místo toho se cítím uštvaná, nic nestíhám."

,,Nevím, jak to může někdo stíhat: besídky, cukroví, úklid, nákupy dárků a ještě se tvářit pohodově!"

,,Vadí mi ty čokoládové adventní kalendáře, je to hnus a nechci to dětem cpát."

,,Raději bych něco zábavného, ale nemám čas a náladu to vymýšlet na každý den."

,,Čím mám letos ty svátky osvěžit? Chtělo by to něco nového, co děti ještě nezažily."

 
  • Jak vytvořit vánoční pohodu pro sebe i pro děti?
  • Jak si užívat každý den plnými doušky.
  • Čím překvapit děti, aby si advent užily netradičně a s nadšením.
  • Co udělat, aby i u nás zněl smích a panovala radost ze svátečních dnů.
  • Jak sdílet radost s nejbližšími a čím je mohu potěšit.

Spojuje nás společná vize adventní pohody a radosti

  • OBJEVÍME, CO OPRAVDU O VÁNOCÍCH CHCEME! “Protože vědět co chci pro sebe, i pro děti, je základ našeho směrování v životě. Vybrat si to, co vyhovuje mě a mé rodině a to další s klidem odložit. Podpoříme se navzájem v budování vlastního vánočního štěstí.”
  • ZVYŠUJEME SI SEBEVĚDOMÍ A JSME VZOREM PRO SVÉ DĚTI ! “Protože důvěřovat svým schopnostem znamená získat zdroj nekonečné síly. A to, co vyzařujeme, přejímají naše děti.”
  • S LÁSKOU UTVÁŘÍME VZTAHY! “Protože láska, pevné pouto a důvěra nám dává možnost cítit se bezpečně. Vztahy v rodině i okolo nás jsou vzácné a křehké. Upevníme naše vztahy navzájem.”
  • ZVEME DO SVÉHO ŽIVOTA TVOŘIVOST! “Protože tvořivá síla v dětech i v nás přináší nezapomenutelné zážitky. Není většího bohatství než toho, které sdílíme s ostatními."
  • ŽIJEME NAPLNO! “Protože výkon a pohoda nám dává možnost realizovat plány. My určujeme význam jednotlivých činností. Činnosti neurčují náš význam.
Jsem nadšená z hravosti a nápaditosti Vašich námětů. Super 🙂 Je pravda, že jsem byla dost unavená na to, abych vše sama vymýšlela. Teď vidím, že čas strávený s dětmi u adventních aktivit mě nesmírně nabíjí. Najednou mám spoustu elánu i přes ten kopec povinností. Jsem ráda, že jsem Váš kalendář našla, děkuji.
Anetamaminka
S Toníkem si to doslova užívám. Netušil jsem, že mě to bude tak bavit. Aktivity jsou pro mě chvíle relaxu od nadupaných povinností v práci. Jsme i s ženou nadšení, že si adventu konečně užíváme. Vždy jsme se honili za "důležitými" věcmi, ale letos to je jiné. Je prima, že jste se o náměty podělili formou kalendáře. Za nás 3 velké poděkování.
Davidtatínek prvňáčka Toníka

Čeká nás 24 zastavení na cestě ke Štědrému večeru. Každý den otevřeme jeden hravý námět, který rozzáří vaše adventní dny. 
Společné prožívání, smích a radost se objeví i u vás doma. 

Připravili jsme pro vás 24 námětů, které rozzáří vaši náladu jako zlaté hvězdičky. Díky nim si užijete společné chvíle se svými dětmi, s partnerem a zpomalíte tempo pracovních dnů. Překvapí vás, jak skvělou si udržujete náladu a v práci vám půjde vše od ruky. Vyzkoušejte tvořivé náměty a začněte s vánoční pohodou již dnes.

Vaše  cesta k pohodě stojí  jen

48Kč

... jeden adventní námět pro úsměv vašich dětí si pořídíte za cenu 1 rohlíku 🙂